Montana ER54Q PZ0 71
Description
Montana
Stainless steel lever handle “Montana” on 3-pc. rose.
| Color | Satin stainless steel |
| Rose type | square |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | PZ – Euro profile |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 22,5 x 15,5 mm |
| Dimension rose | 52 x 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



