Misson Invisible – Boston ER58QM BB 71
Description
Mission Invisible – Boston
| Color | Satin stainless steel |
| Rose type | square |
| Substructure | Mini-Rose |
| Function | BB – Key hole |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 17 x 12 mm |
| Dimension rose | 30 x 30 x 2 mm |
| Door thickness | 39 – 43mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



