Mission Invisible – Brooklyn ER59M BAD 83
Description
Mission Invisible – Brooklyn
| Color | Cosmos black |
| Rose type | round |
| Substructure | Mini-Rose |
| Function | BAD – turn/release |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 20 x 7 mm |
| Dimension rose | 30 x 2 mm |
| Door thickness | 39 – 43mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



