Madeira EPL45 0S 83
Description
Madeira
mit Planrosette EZ180 ohne Hochhaltefeder
| Color | Cosmos black |
| Rose type | round |
| Substructure | Plan Design rose (flush or surface mounted) |
| Function | 0S – without escutcheons |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 19 x 26 mm |
| Dimension rose | 55 x 3 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



