Gent R473 S9 65
Description
Gent
| Color | chrome/satin nickel |
| Rose type | round |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | S9 – KD Comfort |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 17 mm |
| Dimension rose | 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



