Atlantis ER36 BB0 73
Description
Atlantis
Stainless steel lever handle “Atlantis” on 3-pc. rose.
| Color | Stainless steel pol/satin |
| Rose type | round |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | BB – Key hole |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 18 mm |
| Dimension rose | 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



