Antalya R250 OS 56
Description
Antalya
Zamac lever handle “Antalya” on 3-pc. rose. “Antalya” was utilised for the reference “Four Seasons, Denver”.
| Color | Chrome/satin chrome |
| Rose type | round |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | 0S – without escutcheons |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 25 mm |
| Dimension rose | 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



