Ontario ER/FS64 WGR 71
Description
Ontario
Stainless steel lever handle “Ontario” on 3-pc. rose with EK530 R2 knob.
| Color | Satin stainless steel |
| Rose type | round |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | WG – Set with lever and knob |
| Fitting type | fire safety version |
| Diameter | 20 mm |
| Dimension rose | 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/right handed |



