Montmatre R270 BB0 78
Description
Montmatre
Zamac lever handle “Montmartre” on 3-pc. rose.
| Color | polished zirconium |
| Rose type | round |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | BB – Key hole |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 15 x 21 mm |
| Dimension rose | 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



