Las Vegas ER87QM PZ 71
Description
Las Vegas
on mini rose Mission Invisible
| Color | Satin stainless steel |
| Rose type | square |
| Substructure | Mini-Rose |
| Function | PZ – Euro profile |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 6 x 20 mm |
| Dimension rose | 30 x 30 x 2 mm |
| Door thickness | 39 – 43mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



