Chicago R220 BB0 56
Description
Chicago
Zamac lever handle “Chicago” on 3-pc. rose.
| Color | Chrome/satin chrome |
| Rose type | round |
| Substructure | 3-pc. rose – swivel mounted |
| Function | BB – Key hole |
| Fitting type | Standard fitting |
| Diameter | 23 mm |
| Dimension rose | 52 x 10 mm |
| Door thickness | 39 – 48mm |
| Use / Handing | lever set/non handed |



